Cheap Vs Expensive Hot Dog #cooking #food #foodasmr #recipe

Spread the love


Cheap Vs Expensive Hot Dog #cooking #food #foodasmr #recipe

source

Reviews

0 %

User Score

0 ratings
Rate This

Sharing

Leave your comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 Comments

  1. when did it cost 10 dollars to eat one hot dog like that, 1 onion costs like 0.6-0.8$, trip return on ketchup/mustard, not more than 0.5$, 1 cheap hot dog bread, not even briochie does not cost more than 0.6-0.9$, i get a full can of jalapenos for under 2$, and cream cheese, that ammount, maybe 0.3$, and i live in top 3 most expensive cities in the world, and this costs under 3 bucks at maximum, if you where to buy this in a cheap country you could probably divide it by triple, (not counting full packs, becuase if you first gonna eat hot dogs you dont only eat one)